Partea I
Piaţa de distribuţie, o radiografie la zi a sectorului. Trenduri şi evoluţii în comerţul traditional şi IKA
Ediţia cu numărul V a Retail & Horeca Distribution, eveniment reprogramat din luna martie 2020, se va desfăşura în format on line.
Partea I: Piaţa de distribuţie, o radiografie la zi a sectorului oferită de partenerii de la KeysFin. Compania Nielsen va prezenta date recente cu privire la trenduri şi evoluţii în comerţul traditional şi IKA.
Partea a II-a: Parteneriatul dintre producători şi distribuitori, aşa cum este văzut de jucătorii importanţi din sectorul de producţie FMCG
Partea a III-a: Perspectiva antreprenorilor din sectorul de distribuţie în retail şi HoReCa cu privire la afacerile din 2020 şi mai departe
În urma transformărilor radicale din prima parte a anului, noi considerăm că o dezbatere serioasă şi amplă, dedicată sectorului de distribuţie, trebuie să aibă loc!
Conferinţa web este spaţiul în care vom găsi împreună răspunsuri la nevoile momentului, vom împărtăşi experienţe şi vom menţine activ dialogul cu partenerii din lanţul de distribuţie.
Înscrieţi-vă la eveniment, toată industria va fi aici!
Consultanți, Manageri din Retail și FMCG
Modern Buyer
Elboris Com
Geraico
KeysFin
Asociaţia Magazinelor de Proximitate “La Băcănie”
Safeway International
Nielsen
DRIM Daniel Distributie FMCG
Groupama Asigurări
URSUS Breweries SA - Romania
Carl Reh Winery SRL
Mondelēz International
Piaţa de distribuţie, o radiografie la zi a sectorului. Trenduri şi evoluţii în comerţul traditional şi IKA
Parteneriatul dintre producători şi distribuitori, aşa cum este văzut de jucătorii importanţi din sectorul de producţie FMCG
Perspectiva antreprenorilor din sectorul de distribuţie în retail şi HoReCa cu privire la afacerile din 2020 şi mai departe
Galerie Foto – 2019
Asigurăm vizibilitate în timpul evenimentului, dar şi ante şi post eveniment, în faţa unei audienţe formate din antreprenorii şi managerii din industria de distribuţie produse FMCG, managerii din rândul producătorilor de bunuri de larg consum şi reprezentanţilor companiilor furnizoare de soluţii pentru aceste sectoare.
Puteţi opta pentru rularea unui spot de promovare în timpul evenimentului sau publicarea unei machete, banner, articol pe platforma conferinţei web, în publicaţia Modern Buyer cu distribuţie în social media.
Pentru mai multe detalii scrieți email la adresa aurelia.grigorescu@modernbuyer.ro, cristi.brinca@modernbuyer.ro, contactaţi-ne telefonic la: 0767.11.88.33 sau 0733.933.967
Retail & Horeca Distribution
17 septembrie 2020
– Web Conference –
Preț/Persoana
acces on-line la lucrările evenimentului
prezentările speakerilor
–
Retail & Horeca Distribution
17 septembrie 2020
– Web Conference –
Preț/Persoana
acces on-line la lucrările evenimentului
prezentările speakerilor
Ghidul actualizat „Distribuitori în Retail şi Horeca” 2020*
* În peste 160 de pagini, ediţia cu numărul V a analizei “Distribuitori în Retail și HoReCa” oferă profesioniştilor din diverse domenii, date cheie ale sectorului de distribuţie, prin prisma prezentării unor informaţii calitative şi financiare pentru 131 de distribuitori din toate județele țării.
Cu suportul partenerilor de la KeysFin, în acest an, în completarea informaţiilor calitative, am introdus noi indicatori financiari cu ajutorul cărora să putem reflecta şi mai în detaliu evoluţia business-urilor din industria de distribuţie. Tot în premieră, raportăm aceşti indicatori pentru o perioadă de 5 ani.